Tagi

Max Keiser w swoim raporcie mówi – jakie to jest uczucie zostać milionerem dzięki Bitcoin.
ImagePrzedstawia też kilka przesłanek świadczących za tym, że nieograniczony dodruk papierowych walut będzie w konsekwencji prowadził do wzrostu wartości BTC oraz zastanawia się – czy aby Dow Jones na pewno osiągnął najwyższą wartość w historii?
ImagePolski Instytut Misesa ogłosił właśnie, iż możliwe jest dokonywanie dotacji dla wsparcia działalności fundacji w formie bitcoinów (oraz oczywiście 1% podatku).

Polecam też ciekawy wywiad w Peter Schiff Show Erik Voorhees (BitInstant i SatoshiDice) – odpowiada na pytania słuchaczy dotyczące BTC oraz wspomina co spowodowało, że w ogóle zainteresował się pierwszą cyfrową walutą.
ImagePowstał pierwszy fundusz inwestujący w Bitcoin – BitcoinFund.eu – zarejestrowany na Malcie, który w niespotykanie ROZSĄDNY i odpowiedzialny sposób dba o bezpieczeństwo swoich cyfrowych pieniędzy. AES-256, TrueCrypt, Shamir’s Secret Sharing oraz klucze przechowywane offline – POZA INTERNETEM w 3 różnych krajach (po 1/3 sekretu w każdym).
ImageZłodzieje stosują bilans „korzyści i strat” – tutaj atak po prostu się nie opłaci. Ale z pewnością będą czyhać na Wasze i moje klucze. Czy mamy je dobrze zabezpieczone? Mocne hasło, podwójne uwierzytelnianie i kopia zapasowa? Warto o tym pomyśleć już teraz – aby nie ryzykować utraty choćby 0.01 BTC. To stanowczo więcej niż… 100 000 dolarów „Zimbabwe” 😉 Image