Tagi

, , , , , ,

Zła wiadomość:
Mtgox – nie potrafił wywiązać się z umowy zawartej z CoinLab. Najprawdopodobniej przegrają proces sądowy i będą musieli zapłacić odszkodowanie. CoinLab domaga się 75 mln USD. Wiele razy pisałem, że Mtgox nie jest najlepszą giełdą BTC. Przelewy wychodzące max 14dni, przychodzące max 3dni… ataki DDoS z którymi nie potrafili i nie potrafią (nie chcą?) sobie poradzić… gdyby tego było mało teraz czeka ich spotkanie w sądzie z CoinLab.
http://gawker.com/massive-bitcoin-business-partnership-devolves-into-75-487857656

Tibanne CEO Mark Karpeles At Mt.Gox Bitcoin Exchange And Bitcoin Images

Jaka alternatywa dla Mtgox? Istnieje w Polsce bardzo dobra giełda Bitcoin, którą każdemu mogę polecić. Nazywa się Bitcurex.

Dziwna wiadomość:
Firma ESEA, dostarczająca oprogramowanie, które uniemożliwia oszukiwanie w grach komputerowych – zamieniła komputery swoich klientów w farmę Bitcoin. BTC to duże pieniądze. Przyciąga dziwnych ludzi, chcących szybko zarobić. Ktoś z pracowników ESEA jak widać – dał się skusić cyfrowym żetonom.
Sprawa została szybko (po kilku dniach) zauważona i nagłośniona:
http://antyweb.pl/program-ktory-powstrzymywal-od-oszukiwania-w-grach-oszukiwal-samych-uzytkownikow-i-zmienial-ich-pcty-w-farmy/
ImageDobra wiadomość:
Za kilka dni pojawi się w Polsce – pierwszy ASIC (a przynajmniej pierwszy oficjalnie). Dokładna nazwa ASIC Blade, od firmy ASICMINER (której jestem udziałowcem i od której kupiłem „moc obliczeniową”).

Nasz ASIC po odprawie celnej w Poznaniu – powędruje w okolice Wrocławia, gdzie będzie można go obejrzeć OSOBIŚCIE.
Informacje o przesyłce z portalu firmy kurierskiej DHL:
Image