Tagi

, , , , ,

W najbliższą niedzielę tj. 15.03.2015 od 18:00 zapraszam na spotkanie KontestMasters, którego tematyką będą cyfrowe waluty a w szczególności Bitcoin.

WSB w Poznaniu
ul. Powstańców Wielkopolskich 2a.
Poznań

https://www.facebook.com/events/1602846093262196/

Toastmasters International globe logo

Bitcoin jest wynalazkiem na miarę Internetu. Drzemie w nim ogromna moc z której trzeba umieć dobrze skorzystać. Kluczowym pytaniem nie jest to – CZY Bitcoin lub podobna technologia przyjmie się w codziennym życiu i zastąpi „tradycyjne”, papierowe banknoty, tak jak kiedyś one wyparły srebro i złoto z powszechnego obiegu? Pytanie KIEDY to nastąpi i kto pierwszy zda sobie sprawę z konsekwencji, szans ale też zagrożeń jakie to ze sobą niesie. Bitcoin to globalizacja na skalę jakiej jeszcze nie było. Bitcoin to rewolucja. Bitcoin to przyszłość.

Maciej Ziółkowski – autor pierwszego w Polsce bloga o tematyce Bitcoin – Satoshi.pl. Absolwent Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Organizator pierwszych w Polsce konferencji dotyczących Social Lending w latach 2011 i 2012 oraz Bitcoin w roku 2013. Prowadzi własne badania nad rozwojem cyfrowych walut i systemów płatniczych. Współorganizator comiesięcznych spotkań poświęconych tej tematyce.